skip to Main Content

Het Zomerspektakel aan het Meer wordt georganiseerd door een bestuur dat uit onderstaande personen bestaat, een fantastisch team van vrijwilligers. Naast hun baan zetten zij zich vanaf september tot en met juli belangeloos in om anderen een geweldig weekend te bezorgen. 

Heb je vragen of opmerkingen over het Zomerspektakel bel of mail ons dan gerust. Je kunt ons bereiken op onderstaande mailadressen en telefoonnummers. Heb je een vraag of opmerking dan kun je ons ook mailen via info@zomerspektakelaanhetmeer.nl

Voorzitter en sponsoring

Stanley de Looze 06-51812482 s.delooze@vanderwerffgroep.nl

Marketing en PR

Yolande van Mil 06-10700035 yolande@yvoorcommunicatie.nl
Ivanka Overvliet 06-42114287 ivankaovervliet@hotmail.com
Wendy Kersbergen 06-18221624 w.kersbergen@hotmail.com
Harold Simonis 06-55375499 harold@creatieve-geesten.nl

Horeca

René van Doorn 06-52011945 renevdoorn@gmail.com
Jeroen Beekman 06-28788980 jeroen@froot.nu

Logistiek en vergunningen

Sander Willemstein 06-52031735 sanderwillemstein@hotmail.com
Richard van Goozen 06-54966343 r.vangoozen@ecocare.nl

Financiën

Jochem van Spronsen 06-51489958 j.vanspronsen@vanderwerffgroep.nl

Sport en spel

Eric Streefland  06-48974533 e.streefland@scalacollege.nl

Entertainment

Arvid Hendriks 06-13657075 arvidhendriks@gmail.com
Nineke de Graaff 06-21572418 ncdegraaff@kpnmail.nl

Secretariaat

Sandra Daalhof   sandra@sd-mo.nl

Obstacle Run

Mark van Hoorn   info@obstaclerunalphen.nl

×